Poradnik

Nasz poradnik przygotowaliśmy w oparciu o pożyczkę w LendOn.pl w większości przypadków schemat zaciągnięcia pożyczki jest podobny dlatego nie powinniście mieć państwo problemów w przypadku wybrania innej oferty. Jednak gdyby takowe wystąpiły prosimy napisać do nas wiadomość na Facebooku, a postaramy się państwu pomóc,  jest to bardzo proste wystarczy kliknąć w dymek Messenger’a znajdujący się w prawym dolnym rogu.

Poradnik poruszania się po stronie Bananowiec.pl
Poradnik poruszania się po stronie Bananowiec.pl

Krok 1

 

Będąc na Bananowiec.pl masz do wyboru kilkanaście ofert pożyczkodawców, znajdź interesującą Cię ofertę a następnie postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.  

1.   Po wyszukaniu interesującej Cię oferty pożyczki najedź kursorem na okno  ( Złóż wniosek i kliknij w nie. Po czym zostaniesz przekierowany/a na stronę internetową danego pożyczkodawcy.

Krok 2

 

Po wybraniu oferty pożyczki z listy przygotowanej przez nasz portal, zostaniesz przekierowany na stronę danego pożyczkodawcy, w naszym przypadku jest to LendOn.pl                                                     

1.   Na początek musimy ustawić suwakami kwotę pożyczki jaka nas interesuje.

2.   Drugim suwakiem ustawiamy na jaki okres czasu chcemy wziąć pożyczkę.

3.   Jeśli mamy już ustawioną interesującą nas kwotę oraz termin na jaki okres czasu chcemy wziąć pożyczkę, możemy kliknąć na  okno      ( WEŹ POŹYCZKĘ ) by przejść dalej.

Dane osobowe do wypełnienia na stronie lendon.pl poradnik

Krok 3

 

Następnie pojawi nam się okno do wypełnienia z naszymi danymi osobowymi.

1.   W tym oknie należy będzie podać (imię, nazwisko, numer pesel, numer dowodu osobistego, e-mail, oraz numer telefonu komórkowego)

Zaraz poniżej będzie znajdować się okno do wypełnienia z naszymi danymi miejsca zamieszkania (Ulica i numer, kod pocztowy, miasto)

Krok 4

 

Na samym dole strony pozostaje nam już tylko to zapoznania się z umową i regulaminem.                                            

1.   Po zapoznaniu się z Umową, możemy zaznaczyć odpowiednią kratkę.

2.   Po zapoznaniu sięz regulaminem możemy zaznaczyć odpowiednią kratkę.

3.   Gdy już zapoznaliśmy się z umową oraz regulaminem oraz zaakceptowaliśmy owe warunki będziemy mogli kliknąć  okno ( WEŹ POŹYCZKĘ ) by przejść dalej.

Potwierdzenie SMS i dane do przelewu 1 grosz na konto lendon.pl w celu weryfikacji konta i przyznania pożyczki

Krok 5

 

1.   Na numer telefonu podany w sekcji dane osobowe, powinniście otrzymać wiadomość SMS o potwierdzeniu złożenia wniosku.

2.   Po kliknięciu przycisku (WEŹ POŻYCZKĘ) w kroku poprzednim, powinna nam się ukazać kolejna strona z danymi do przelewu, na które musimy zrobić przelew o wartości (0,01 zł) w celu weryfikacji naszego konta. Jeżeli przejdziemy weryfikację pomyślnie kwota zostanie zwrócona na nasze konto.

Krok 6

  

1.   Logujemy się na nasze konto bankowe, i wykonujemy przelew na dane opisane w kroku 5.

2.   Zatwierdzamy wykonanie przelewu.

 

Teraz wystarczy tylko czekać aż otrzymamy pożyczkę na nasze konto.

Poradnik jak zweryfikowac kontro na lendon

Warunki i zasady korzystania z serwisu

serwis Bananowiec.pl przedstawia jedynie ranking ofert szybkich pożyczek online. Wkrótce również dołączymy do naszego portalu zestaw ofert kart i kont bankowych. Strona Bananowiec.pl nie udziela pożyczek bezpośrednio, a jedynie przedstawia listę ofert różnych pożyczkodawców. Chcemy się dla was ciągle rozwijać dlatego jeśli zauważyli Państwo jakiś błąd lub chcą Państwo zgłosić jakieś usprawnienie zapraszamy do wiadomości prywatnej na Facebooku bądź na e-mail: bananowiec.kontakt@gmail.com

Pożyczaj rozsądnie

Należy pamiętać by nie zaciągać pożyczek jeżeli nasza sytuacja nie pozwala na to by ją później spłacić, gdyż w przypadku nie terminowej spłaty pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki zgodnie z regulaminem danego pożyczkodawcy dotyczy to również pierwszych darmowych pożyczek. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie danego pożyczkodawcy.

Kontakt

bananowiec.kontakt@gmail.com